Loading

Kylling Gongbao, Che Thai (rainbow dessert), Banh Mi og Pad Thai! Sneakpeek av hva som kommer i kokeboka mi 1.mars som du allerede kan forhåndsbestille HER nå – med signering og med tilbud på 349,- (ordinær pris 399,-)?
Kylling Gongbao, Che Thai (rainbow dessert), Banh Mi og Pad Thai! Sneakpeek av hva som kommer i kokeboka mi 1.mars som du allerede kan forhåndsbestille HER nå – med signering og med tilbud på 349,- (ordinær pris 399,-)? De to førstnevnte er blant de mest etterspurte oppskriftene som jeg eksklusivt har spart kun til boka?

Her er kapittel-inndelingen slik vi har fordelt alle oppskriftene, samt noen eksempler hva hva dere finner i hvert kapittel;

I går leste jeg gjennom manuset en siste gang før den går i trykk, og gleden er så stor til dere skal få boka – og det er jo ikke lenge til!! ?

Jeg gleder meg sånn til å dele mer av designet og enda flere sneakpeek den kommende tiden. Håper du vil følge med på denne reisen,
Klem TuTu